Nenalezeno!

cz en

O nás


V RÁMCI NAŠICH ŠESTI DIVIZÍ ZÍSKÁVÁTE KOMPLEXNÍ, UCELENOU NABÍDKU POD JEDNOU STŘECHOU
,
 
JEDINEČNOU NA EVROPSKÉM TRHU
.

Pokryjeme veškeré Vaše potřeby v podlinkových i nadlinkových aktivitách. 
Jsme jedním z předních dodavatelů reklamních předmětů na evropském trhu a investicemi do vlastního výrobního technologického centra (textilní výroba, kartonové POP/POS, prezentační systémy, velkoplošný
a maloplošný tisk) jsme v oboru naprosto jedineční. Již více než 19 let se zaměřujeme na poskytování vysoce profesionálních služeb náročným zákazníkům. Vytváříme inovativní výrobky, vždy s ohledem na uvážlivé hospodaření s rozpočty. 

Jako výrobci poskytujeme profesiolnální servis, přímou komunikaci a konkurenční ceny.
NAŠE VIZE

 

  • Jsme motorem úspěchu našich zákazníků a zákazník je středem všeho, co děláme. Jsme tady, abychom našim zákazníkům pomáhali prodávat.  Vždy nabízíme efektivní řešení za konkurenční ceny, která je odliší od konkurence a prodávají.

  • Hrajeme aktivní roli na trzích, kde působíme.  Jako profesionálové ve světě Tailor made 3D reklamy, textilní a kartonážní výroby, POP/POS produktů, prezentačních systému i ve světě velkoplošného a maloplošného tisku nabízíme naše dlouholeté zkušenosti a poctivost. 
     

  • Našim zaměstnancům poskytujeme moderní místo pro práci, podporujeme talent a zaručujeme příležitosti pro profesní rozvoj.

 

NAŠE HODNOTY


VIZE
Vnímáme a známe trhy v každém regionu, kde působíme a víme, kam směřují. 
Jsme jedním z předních výrobců reklamních předmětů na evropském trhu i díky tomu, že dokážeme předvídat budoucnost
a využívat nové technologie a inovace.
 

KOMPLEXNÍ NABÍDKA A ODVAHA

Rosteme a jsme lídrem v oblasti tailor made 3D reklamy již 19 let. Díky tomu máme mnoho zkušeností a znalostí z celého oboru na mnoha trzích. Investicemi do vlastního výrobního technologického centra jsme v oboru jedineční. Jsme schopni jako výrobci poskytnout profesionální servis, přímou komunikaci a ceny. Naše velikost a výjimečnost nabídky nám umožňuje pustit se do mnoha projektů, na které ostatní nemají odvahu.

KREATIVNÍ ŘEŠENÍ
Zaměstnáváme ty nejlepší odborníky. 
Společně tak můžeme nápady a myšlenky měnit v řešení, která odpovídají potřebám klienta i jeho rozpočtu.

ZODPOVĚDNOST A PARTNERSTVÍ
Našim zákazníkům zodpovědně nabízíme vysoce inovativní, efektivní produkty, služby a řešení. To nám umožňuje vytvářet dlouhodobá partnerství, založená na oboustranné důvěře a vzájemném respektu. 
 

          KOMPLEXNÍ NABÍDKA ZBOŽÍ A SLUŽEB POD JEDNOU STŘECHOU:

Tailor made, velkoobchod Evropa-Asie, textilní továrna, kartonáž (displeje, obaly), prezentační systémy a velkoplošný a maloplošný tisk